Banjara...na, India
Earliest Home Delivery available
Today 12:00 PM - 03:00 PM
Sign In / Register0₹0
0
↗️
Switch
🍎
Nectr
🪔
Chaturthi
💄
Beauty
🔱
Shravan
📉
Maxxsaver
💰
Price drop
Fresh items
Fresh Vegetables

Fresh Vegetables

Fresh Fruits

Fresh Fruits

Dairy, Bread and Eggs

Dairy, Bread and Eggs

Meat and Seafood

Meat and Seafood

Snacks & Drinks
Cold Drinks and Juices

Cold Drinks and Juices

Ice Creams and Frozen…

Ice Creams and Frozen…

Chips and Namkeens

Chips and Namkeens

Chocolates

Chocolates

Biscuits and Cakes

Biscuits and Cakes

Tea, Coffee and Milk…

Tea, Coffee and Milk…

Sauces and Spreads

Sauces and Spreads

Sweet Corner

Sweet Corner

Noodles, Pasta,…

Noodles, Pasta,…

Frozen Food

Frozen Food

Dry Fruits and Seeds Mix

Dry Fruits and Seeds Mix

🚬

Paan Corner

Popular Products

Premium Mixed Dry Fruits and Nuts : 500 gPremium Mixed Dry Fruits and Nuts : 500 g
MRP₹650₹499
₹151OFF
500 g(₹99.80 / 100 g)
Pure Natural Honey Jar : 500 gPure Natural Honey Jar : 500 g
MRP₹350₹269
₹81OFF
500 g(₹53.80 / 100 g)
Rajma (Kidney Beans) : 1 KgRajma (Kidney Beans) : 1 Kg
MRP₹180₹139
₹41OFF
1 kg(₹13.90 / 100 g)
Rich Cocoa Chocolate Bar : 150 gRich Cocoa Chocolate Bar : 150 g
MRP₹120₹99
₹21OFF
150 g(₹66.00 / 100 g)
Refined Sunflower Cooking Oil : 1 LRefined Sunflower Cooking Oil : 1 L
MRP₹210₹179
₹31OFF
1 L(₹17.90 / 100 ml)
Nourishing Hair Shampoo : 340 mlNourishing Hair Shampoo : 340 ml
MRP₹299₹239
₹60OFF
340 ml(₹70.30 / 100 ml)
Refined White Sugar : 1 KgRefined White Sugar : 1 Kg
MRP₹55₹48
₹7OFF
1 kg(₹4.80 / 100 g)
Premium Basmati Rice : 5 KgPremium Basmati Rice : 5 Kg
MRP₹750₹599
₹151OFF
5 kg(₹119.80 / 1 kg)
Soft Bristle Toothbrush (Pack of 3)Soft Bristle Toothbrush (Pack of 3)
MRP₹150₹99
₹51OFF
Pack of 3
Cavity Protection Toothpaste : 200 gCavity Protection Toothpaste : 200 g
MRP₹110₹89
₹21OFF
200 g(₹44.50 / 100 g)
🌿🌿

FESTIVE CELEBRATIONS

Garden & Plant Care

Green Grow Potting Soil Mix For Plants : 5 KgGreen Grow Potting Soil Mix For Plants : 5 Kg
MRP₹1200₹299
₹901OFF
5 kg(₹59.80 / 1 kg)
Green Grow Vermicompost Soil Mix Fertilizer For Plants : 5 KgGreen Grow Vermicompost Soil Mix Fertilizer For Plants : 5 Kg
MRP₹400₹249
₹151OFF
5 kg(₹49.80 / 1 kg)
Green Grow Humic Acid Flakes Fertilizer : 380 gGreen Grow Humic Acid Flakes Fertilizer : 380 g
MRP₹300₹179
₹121OFF
380 g(₹47.10 / 100 g)